Na czym najlepiej wieszać ręczniki aby było ładnie i poręcznie?

W biurowej łazience trzeba znaleźć się fragment ściany na zainstalowanie haczyków na ręczniki. Inną opcją są wieszaczki, jakie potrzebują jednakże odrobinę więcej miejsca. Jak znaleźć te akcesoria łazienkowe, na jaką firmę się zdecydować i jaki dobrać kształt. Są to problemy, na które klient musi poszukać rozwiązanie i samodzielnie podjąć wybór. Postaramy się pokazać to zagadnienie.

Na początek spójrzmy na haczyki łazienkowe. Jak przy wyborze każdego innego wyposażenia powinno się przeanalizować czy możemy wybrać kiczowatą produkcję z Chin, czy jednak trochę zależy kupcowi na jakości. Jeśli tak, to bezapelacyjnie trzeba kupić towar markowy. Wybierając producenta można w przypadku awarii produkt reklamować i mieć dobrą obsługę gwarancyjną.

Sprawdzonym rozwiązaniem mogą być haczyki Stella

Marka ta proponuje dość tanie akcesoria łazienkowe, wśród jakich oczywiście są również haczyki. Dzięki czterem seriom można z katalogu wybrać odpowiadający klientowi dizajn.

I tak w kolekcji Classic mamy do wyboru hak zarówno pojedynczy jak i podwójny. Oba rozwiązania osadzone są na pojedynczym wyoblanym stelażu utrzymującym, z tym że pojedynczy montowany jest pod kątem prostym do ściany, a z kolei podwójny rozczapierza się na dwa przeciwlegle położone wieszaczki. W kolekcji Square jest za to jeden samotny wieszaczek. Cechuje się on oryginalną kształtką – element mocujący odchodzi ze ściany i skręca w jedną stronę, dzięki temu jest to wyjątkowo oryginalny dizajn.

lazienka wieszak recznik

W kolekcji Living mamy znowu do kupienia dwa wieszaczki – pojedynczy i podwójny. Kształt mają wyraźniej kanciasty niż klasyczne serie, lecz mogą one zgrabnie dograć się do reszty wystroju umywalni. W ostatniej kolekcji: Oslo, wieszaczek ponownie jest tylko jeden. Jego klasyczna linia sprawia, że może on dobrze zgrywać się z pozostałymi akcesoriami łazienkowymi. Ponadto w palecie produktów fabryki Stella znajdują się również pasujące do wszystkiego listwy z haczykami.

Jeśli z kolei klient pragnie zdecydować się na naprawdę wybitnie solidne akcesoria łazienkowe, to polecamy bibeloty firmy Dornbracht. Ten germański producent we własnej ofercie ma bardzo bogatą ofertę. Należy jednak pamiętać, iż nie każdy inwestor chce sobie pozwolić na tak znaczny wydatek – dużo inwestorów prawdopodobnie stwierdzi, że wydawanie prawie tysiąca PLN za haczyk na bibeloty to nieproporcjonalnie duży luksus.

Podobne artykuły

1 KOMENTARZ

Ostatnio dodane: